Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie strony to jedno z najważniejszych działanie marketingowych. Jeżeli chcesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google i w ten sposób pozyskać nowych klientów to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.
Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, działamy na dwóch „frontach” SEO: on-site i off-site. Jako jedna z nielicznych agenci potrafimy wykonać optymalizację kodu strony w większości najpopularniejszych systemach CMS. Modyfikacja treści strony aby była jak najbardziej optymalna dla google także nie stanowi dla nas problemu.
W dziedzinie off-site również mamy bardzo duże doświadczenie. Potrafimy zbudować porządne, stabilne zaplecze, a do utworzenia bezpiecznych i naturalnych linków wykorzystujemy wszystkie dostępne źródła do których należą m.in. katalogi firm, agregatory stron, blogi, fora, profile w social mediach, ogłoszenia internetowe, czy strony umieszczające wpisy sponsorowane.


PROCES TWORZENIA STRONY WWW


1

Spotkanie z klientem

Na tym etapie ustalamy Twoje potrzeby. Czego oczekujesz od strony, kto będzie ją odwiedzał, jakie elementy chciałbyś na niej umieścić.

2

Propozycja

Przedstawiamy pomysł na Twoją stronę. Pokazujemy wszystkie plusy i minusy różnych rozwiązań, dobieramy wraz z Tobą najbardziej optymalne z nich.

3

Podpisanie umowy

Kiedy już wiemy jak ma wyglądać i działać strona ustalamy kolejne kroki jej realizacji, konkretne terminy a nastepnie podpisujemy umowę.

4

Wykonanie witryn

W tym kroku następuje proces wykonania Twojej strony www. W trakcie naszej pracy będziemy się często z Tobą kontaktować aby na bieżąco mógł śledzić proces jej tworzenia

5

Uruchomienie strony

Po zakończonej pracy przenosimy witrynę na adres docelowy wskazany przez Ciebie. Jeżeli nie masz jeszcze hostingu ani domeny, doradzamy w ich wyborze.

6

Szkolenie

Przeprowadzamy szkolenie z obsługi Twojej strony. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie modyfikować i rozbudowywać swoja witrynę.


CO OTRZYMASZ ?

Otrzymasz stronę internetową, która jest całkowicie dostosowana do Twoich oczekiwań.


GWARANCJA

Przez 6 miesięcy od uruchomienia strony będziemy usuwać błędy

RWD

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

BEZPIECZEŃSTWO

Witryna odporna na najczęstsze ataki internetowe

JAWNY KOD

Pliki źródłowe nie będą kodowane

SEO FRENDLY

Strona dostosowana do pozycjonowania w Google

POMOC TECHNICZNA

Telefoniczna konsultacja w sprawie problemów ze stroną

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comment

Name

Email

Url