TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Oferujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem spersonalizowanej strony www. Wykonana przez nas witryna będzie responsywna i wyposażona we własny system CMS, umożliwiający samodzielną, łatwą aktualizację i rozbudowę poszczególnych podstron.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, nigdy nie działamy schematycznie.

Wykonujemy witryny o każdym stopniu trudności:
- proste - tzw. Landing Page,
- firmowe - posiadające zazwyczaj kilka podstron z prostymi mechanizmami np. Formularz kontaktowy, położenie firmy w Google Maps
- dedykowane - strony są wyposażone w mechanizmy tworzone na życzenie np. wybieraki mieszkań dla developerów, kalkulatory ofert, czy kreatory zamówień


PROCES TWORZENIA STRONY WWW


1

Spotkanie z klientem

Na tym etapie ustalamy Twoje potrzeby. Czego oczekujesz od strony, kto będzie ją odwiedzał, jakie elementy chciałbyś na niej umieścić.

2

Propozycja

Przedstawiamy pomysł na Twoją stronę. Pokazujemy wszystkie plusy i minusy różnych rozwiązań, dobieramy wraz z Tobą najbardziej optymalne z nich.

3

Podpisanie umowy

Kiedy już wiemy jak ma wyglądać i działać strona ustalamy kolejne kroki jej realizacji, konkretne terminy a nastepnie podpisujemy umowę.

4

Wykonanie witryn

W tym kroku następuje proces wykonania Twojej strony www. W trakcie naszej pracy będziemy się często z Tobą kontaktować aby na bieżąco mógł śledzić proces jej tworzenia

5

Uruchomienie strony

Po zakończonej pracy przenosimy witrynę na adres docelowy wskazany przez Ciebie. Jeżeli nie masz jeszcze hostingu ani domeny, doradzamy w ich wyborze.

6

Szkolenie

Przeprowadzamy szkolenie z obsługi Twojej strony. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie modyfikować i rozbudowywać swoja witrynę.


CO OTRZYMASZ ?

Otrzymasz stronę internetową, która jest całkowicie dostosowana do Twoich oczekiwań.


GWARANCJA

Przez 6 miesięcy od uruchomienia strony będziemy usuwać błędy

RWD

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

BEZPIECZEŃSTWO

Witryna odporna na najczęstsze ataki internetowe

JAWNY KOD

Pliki źródłowe nie będą kodowane

SEO FRENDLY

Strona dostosowana do pozycjonowania w Google

POMOC TECHNICZNA

Telefoniczna konsultacja w sprawie problemów ze stroną