W czym się specjalizujemy?

DLACZEGO MY?

Nasza firma powstała z myslą o tworzeniu ciekawych innowacyjnych projektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dostosowanych do potrzeb użytkownika. Większość obecnych twórców opiera swoją wiedzę na gotowych cms-ach. Nie potrafią zagłębić się w kod, a strony potrafią skladać z gotowych klocków. My swoją wiedze zdobywaliśmy tworząc strony i systemy cms od podstaw, pisząc je linijka po linijce, dzięki czemu wykonujemy witryny wg idealnych wskazówków użytkownika. Nie idziemy na kompromisy jakie dają gotowe wtyczki czy moduły.


Co nas wyróżnia?

NASZE PRIORYTETY

Przede wszystkim działamy z ludzmi i dla ludzi. Zawsze przed przystąpieniem do pracy rozmawiamy z klientem, przedstawimy kilka rozwiązań i omawiamy dobre i złe strony każdego z nich. Zamówione projekty wykonujemy zawsze terminowo, masz pewność, że do określonej w umowie daty otrzymasz w pełni działający projekt. Nigdy nie ukrywamy na co wydajesz pienądze. W przypadku usług rozliczanych cykliczne jak np. pozycjonowanie, po każdym okresie przedstawiamy jakie prace zostały wykonane w ramach opłaty.


Co potrafimy?

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie w naturalnych wynikach wyszukiwania to 2 najczęciej wybierane przez klientów obszary naszej działalności. Jeżeli potrzebujesz pomocy w
- odwirusowaniu i naprawy własnej witryny
- modernizacji strony i dostosowania jej do RWD lub WCAG
- sprawdzeniu czy obecna firma pozycjonerska dobrze wykonuje swoje zadania
- usług hostingowych lub pomocy w administracji hostingiem albo serwerem dedykowanym

odezwij się do nas. Napewno Ci pomożemy!